Książka z autografem – konkurs!

To Ziemna burza, najnowsza powieść Monsa Kallentofta. Jeśli znacie jego książki, to wiecie, że oprócz wartkiej fabuły, panuje w nich klimat mroczny, jak w bardzo złym śnie. A jednak wszystko dzieje się na jawie.

Malin Fors nie tylko ściga seryjnego mordercę, ale też ściga się z nim. Z metodycznym szaleńcem, który, jak to oni, układa z ofiar, jak a koszmarnych literek, przerażającą historię. Czas liczy się tym bardziej, że jedna z ofiar jeszcze żyje. Ale już niedługo. W głowie Malin, policjantki obdarzonej niesamowitą intuicją, splatają się głosy: niedoszłej ofiary, która gdzieś walczy o każdy oddech i jej własnej córki, której życie być może także jest zagrożone.

Mam dla Was cztery egzemplarze powieści, z autografem Monsa Kallentofta

WP_20160623_15_16_07_Pro (1)

Dostaną je pierwsze cztery osoby, które na maila autorka@cudkultury.pl wyślą odpowiedź na pytanie: Kto z osób znanych, rozpoznawalnych, publicznych zachwycił, lub zainteresował Cię w ostatnim czasie? Nie ograniczam dziedziny ani strefy czasowej 😉

Za książki ogromne dzięki dla wyłącznego wydawcy kryminałów Monsa Kallentofta – wydawnictwa REBIS

Czekają na Was 🙂

 

WP_20160623_15_15_07_Pro (1)

2 Comments
 • Katarzyna Gnacikowska
  Czerwiec 28, 2016

  A kiedy będzie wiadomo czy sie udało ? 🙂
  Pozdrawiam

  • AnnaLuboń
   Czerwiec 28, 2016

   Konkurs zamknięty, bardzo żałuję, ale niestety książki były tylko cztery, choć chciałabym nagrodzić wszystkich za świetne, nieoczywiste typy.
   Wielkie dzięki dla wszystkich, czytam Wasze maile i na każdy odpowiadam 🙂
   Ania

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.